Knygų paieška

Jūsų užklausą Dziaugsmo edelveisas, arba besimokant gyventi tikejimu atitiko 1 įrašas.

Knygynai:Kaina(€):

DŽIAUGSMO EDELVEISAS, ARBA BESIMOKANT GYVENTI TIKĖJIMU

DŽIAUGSMO EDELVEISAS,  ARBA BESIMOKANT GYVENTI TIKĖJIMUAutorius: Romualda Adomaitytė – Chabarina
Aprašymas:
Mūsų gerą savijautą, sėkmę ir gerus santykius nulemia keli svarbūs veiksniai: mūsų požiūris į mums nutinkančius dalykus, gebėjimas atleisti bei visada išlikti geranoriškiems, neatmokėti piktu už pikta ir gyvas, veiklus tikėjimas, pasitikėjimas Dievu. Pastarasis mūsų gyvenime yra užvis svarbiausias, jis gydo ir suteikia ištvermės bei vilties, kad nakties dugne galėtume regėti rytą, kad nepavargtume vis minti tako per šaltą pusnį į gerumą. Tikėjimas iš anksto reiškia tikėti tuo, kas bus prasminga žvelgiant atgal. O mylintiems Dievą visa, kas šiandien nutinka, rytojaus dieną išeina į gera…

Tai LSMUL Kauno klinikų slaugytojos (medicinos sesers) antrasis (pirmos iš šešių) knygos leidimas. Šioje, kaip ir vėliau išleistose autorės knygose, juntamas savitas poetės braižas – žodžio giedruma, kurią suteikia patiklus atsirėmimas į Dievo kaip mylinčio Tėvo ranką, į Jo dovanojamą meilę, tikėjimą ir viltį.

Ši knyga ramina ir pažadina. Ji tarsi pokalbis su savimi ir skaitytoju: Ar esame susitaikę su Dievu? Ar, būdami krikščionys, išties tikime ir laukiame ateinant Kristaus antrą kartą? Ar tikime prisikėlimu ir realiu amžinuoju gyvenimu? Čia ir linkėjimas, kad brangintume vieni kitus, nes žmogui žmogus – tai Dangaus dovana. Čia savo skyrius ras ir meilės lyrikos mylėtojai, ir vaikai.

Kaina 7,80 €

Knygynai:Kaina(€):
Krikščioniškas knygynas
-