Knygų paieška

Jūsų užklausą Emociju pazabojimas atitiko 1 įrašas.

Knygynai:Kaina(€):

EMOCIJŲ PAŽABOJIMAS

EMOCIJŲ PAŽABOJIMASAutorius: Andrew Wommack
Aprašymas:
Šiandieną kaip niekada anksčiau veši emocinės bėdos – nerimas, nuolatinė įtampa, žemos savivertės sindromas, depresija. Tai amžiaus, kuriame gyvename, epidemija – kai neišsprendžiamos emocinės problemos žaloja tiek žmogaus sveikatą, tiek jo santykius su savimi bei aplinkiniais.

„Žmogus yra sukurtas su teise rinktis. Kūrėjas suteikė žmogui šią teisę ir Jis pats jos niekada nepažeidžia.
Dievas suteikė žmonėms pasirinkimą kontroliuoti savo emocijas arba atsisakyti tai daryti. Norėdami valdyti emocijas, turime prisiimti atsakomybę už jas dar iki to, kol išmoksime tinkamai jas išreikšti. Mes nesame vien tik cheminių formulių junginys. Mes nesame pasirinkimo neturintys gyvūnai.
Nelaukite, kol kažkas savaime pasikeis. Kai pradėsite keisti širdies nuostatas, pradėsite kontroliuoti ir savo emocijas. Emocijos visada seka jūsų mintis. Kai pasikeis širdies nuostatos, mąstymo būdas, įgysite emocinį stabilumą, kuris nepriklausys nuo jokių aplinkybių“.

Knygoje autorius apibrėžia skirtumus tarp sielinio ir dvasinio gyvenimo, nurodydamas Naujajame Testamente atskleistus būdus gyventi pagal dvasią; detaliai paaiškina antgamtinį perversmą, kuris įvyksta žmoguje jam gimus iš naujo.

Autorius taip pat apžvelgia krikščionybės ir psichologijos paraleles bei absoliutaus nesutarimo taškus, komentuoja homoseksualumo temą Šventojo Rašto šviesoje.
Kaina 8,50 €

Knygynai:Kaina(€):
Krikščioniškas knygynas
-